Rakódó-Kézi anyagmozgató munkakörbe keresünk kollégákat Veszprémben

30 éves hazai múlttal rendelkező osztrák tulajdonban lévő, hulladékgazdálkodással foglalkozó vállalat keres könnyű fizikai munkára, 3 műszakos 8 órás folyamatos munkarendbe kollégákat.

A munkavégzés helye: Veszprém - Ipari Park

Feladatok

  • Kollégáink feladata a termelőüzemben keletkezett gyártásközi és csomagolási hulladékok gyűjtőszigetekről történő kiszállítása, bálázása, tömörítése, válogatása, továbbszállításra történő előkészítése.
  • Kizárólag kézi anyagmozgatásról, könnyű fizikia munkáról van szó, a munkakör bármilyen jogosítvány vagy tapasztalat nélkül betölthető.

Elvárások

  • Józan életvitel
  • 3 műszakos folyamatos munkarend vállalása
  • A beosztásának megfelelő becsületes munkavégzés

Amit kínálunk

  • A jogszabályi környezetnek megfelelő bejelentett munkaviszony
  • Rendezett munkakörnyezet, munkaruha biztosítása
  • Alapbér + Műszakpótlék + Túlóra + Cafeteria (SZÉP Kártya) + Bejárás támogatása
  • Hosszútávú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)