Fuvarszervező munkatársat keresünk Veszprémben

Fuvarszervező munkatársat keresünk

Jelentkezni: e-mailban szakmai önéletrajz megküldésével együtt

Feladatok

  •  betegszállítási közúti fuvarszervezés, irányítás, kiosztott végrehajtásának feladatok ellenőrzése és elszámoltatása
  • Kapcsolattartás intézményekkel, szolgáltatókkal, más betegszállítókkal
  • megbízható új alkalmazottak felkutatása, együttműködés kialakítása
  • betegszállítási körök napi precíz, költséghatékony szervezése, kiosztása
  • Szállítások nyomon követése, teljes körű adminisztrációja

Elvárások

  • Logisztikai folyamatok ismerete, betegszállítás irányítás vagy logisztika területén szerzett tapasztalat
  • Nyitott és kommunikatív személyiség
  • Analitikus, gondolkodásmód, strukturált munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség, terhelhetőség
  • Önállóság
  • Több éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló szervező-kommunikációs készség
  • Önálló, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Lendületes csapat, barátságos légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező, Szolgálatvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Szállítmányozói-fuvarszervezői gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Veszprém

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános