Bútor szerelő és raktáros munkatársat keresünk Veszprémben

Érdekel a kereskedelem, a lakberendezés vagy az értékesítés világa?

Jó műszaki érzéked van, és nem okoz gondot, ha meg kell fogni, vagy össze kell szerelni egy-egy szekrényt?

Megtalálod a hangot másokkal, pontosság és precizitás jellemez?

Akkor Téged keresünk!

Feladatok

  • a termékek ismerete, áruátvétel, árukiadás és ellenőrzése
  • bútorok összeszerelése, átvétele, rendelések kiadása
  • kommunikáció az ügyfelekkel és a beszállítókkal
  • a raktár és a bemutatótér rendben és tisztán tartása
  • Ha szeretnél, bekapcsolódhatsz az értékesítésbe, a vásárlók kiszolgálásába is!

Elvárások

  • megbízhatóság, pontosság, műszaki érzék
  • jó állóképesség, fizikai jellegű munkára alkalmasság
  • proaktív, pozitív hozzáállás
  • ügyfélközpontú, vásárlóorientált szemlélet

Amit kínálunk

  • magas elérhető fizetés
  • változatos és kreatív munkád lesz, egy igényes környezetben
  • bekapcsolódhatsz új projektekbe, szakmai fejlődési lehetőség
  • jó, fiatalos csapat, fejlődő cég
  • hosszú távra szóló, biztos munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!