Minőségbiztosítási vezető állás Veszprémben

Plazmazóna Kft.
Veszprém
2019. 09. 27.

Gyógyszerész, vegyész, vegyészmérnök vagy biológus végzettsége van? Fontos Önnek az előírások pontos betartása a munkavégzés során? Szereti munkáját minőségbiztosítási rendszerben végezni? Szeretne részese lenni egy újonnan nyíló veszprémi munkahelynek? Dinamikusan fejlődő országos hálózatunk legújabb tagja Veszprém, ahová

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

pozícióba keressük plazma centerünk csapatának tagját.

ÖN LEHET CSAPATUNK OSZLOPOS TAGJA, HA SZÍVESEN VÉGzi AZ ALÁBBI FELADATOKAT:

  • A minőségügyi rendszer fenntartása a plazmacenterben, annak rendszeres ellenőrzése a helyes gyógyszergyártási gyakorlat, a jogi szabályozás megvalósítása érdekében
  • A minőségügyi rendszer szakszerű dokumentálásának biztosítása az adott centerben
  • A minőségre vonatkozó dokumentumok megfelelő kezelésének irányítása az adott centerben minőségbiztosítási asszisztens segítségével
  • Az intézmény előírások szerinti működésének biztosítása helyi szinten

AMIT MI KÍNÁLUNK ÖNNEK:

  • Határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
  • Versenyképes fizetés
  • Átlagon felüli munkakörnyezet
  • Teljes körű oktatás (betanítás) és folyamatos belső képzések
  • Dinamikusan dolgozó, pozitív személetmódú csapat

AMIT ELVÁRUNK ÖNTŐL:

  • Felsőfokú, egyetemi végzettség: gyógyszerész vagy természettudományos (biológus,
  • vegyész vagy vegyészmérnök végzettség)
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • A szakmai kérdésekre vonatkozó jogi és egyéb szabályozások alapos ismerete
  • GMP átfogó ismerete
  • Felelősségtudat, önálló munkavégzésre való képesség, proaktivitás
  • Pontos, szabálykövető munkavégzés
  • Átlag feletti precizitás
  • Microsoft Office és a Google Dokumentumok felhasználói szintű ismerete gyakorlatban alkalmazva

ELőnyt jelent A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • Kiemelt előnyt jelent a releváns gyógyszergyártási tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém

JELENTKEZZ csapatunkba a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a pozíció és a város nevének feltűntetésével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános