Veszprémben központvezető pozícióban munkalehetőség

Plazmazóna Kft.
Veszprém
2019. 09. 27.

TÖBB ÉVES VEZETŐI TAPASZTALATÁT KAMATOZTATNÁ EGY ÚJ CSAPATBAN? Szeretne részese lenni egy újonnan nyíló veszprémi munkahelynek? Dinamikusan fejlődő országos hálózatunk legújabb tagja Veszprém, ahová

KÖZPONTVEZETŐ

pozícióba keressük plazma centerünk csapatának tagját.

KÖZPONTVEZETŐ KOLLÉGÁNK FELADATAI:

  • A veszprémi plazma center költséghatékony és felelősségteljes vezetése
  • A center munkavállalóinak koordinációja, irányítása
  • A center zavartalan működésének biztosítása
  • Személyügyek, áru- és eszközbeszerzések menedzselése
  • A centert érintő szabályok, szabályzatok betartása és betartatása

A leendő munkatárssal szemben támasztott ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági/műszaki/egészségügyi)
  • Vezetői kompetenciák és tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet)
  • Felelősségteljes munkavégzés, szabálykövető magatartás
  • Kimagasló kommunikációs készség, munkavállalók irányításában szerzett jártasság
  • Átlagon felüli konfliktus- és problémamegoldó képesség
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Fokozott rugalmasság és dinamizmus
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Próbaidőt követően határozatlan idejű szerződés, teljes munkaidős foglalkoztatással
  • Versenyképes fizetés
  • Kiváló munkakörülmények
  • Dinamikusan dolgozó, pozitív személetmódú csapat

ELőnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, vezetői pozícióban eltöltött releváns idő

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém

Jelentkezni lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a pozíció és a város nevének feltüntetésével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános