Raktározás, logisztika

Raktár- és logisztikai vezető állás veszprémi vas- és acélkereskedelemben

Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Bruttó 250000 - 300000 / hónap
2020. 01. 27. 13:34

A dunántúli régióban meghatározó Vas-és acélkereskedelmi vállalat veszprémi központjába keres Raktár- és logisztikai vezetőt.

Feladatok:

  • Központi raktár munkarendjének kialakítása, munkaszervezés és irányítás.
  • Raktári árumozgások szervezése (be- és kiszállítások, áruátvétel, árukiadás)
  • Kapcsolattartás a beszerzéssel és az ügyfélszolgálattal az optimális raktári logisztika biztosítása érdekében
  • Raktári készletnyilvántartás és dokumentálás, leltár- és készletellenőrzés irányítása
  • Vevőkiszolgálás, tanácsadás, problémakezelés
  • Eseti anyagmozgatás (daru és targonca kezelése)
  • Munka- és tűzvédelmi előírások betartásának belső ellenőrzése, megfelelőség biztosítása
  • Munkaeszközök, mérőeszközök és egyéni védőeszközök kiadása a raktári dolgozók részére

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • minimum 3 év szakmai gyakorlat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • fizikai terhelhetőség

Előnyök:

  • logisztikai végzettség
  • vezetői tapasztalat
  • targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • egy műszakos munkavégzés
  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria