Diákmunka

A Csopaki Üdülőfalu márciustól recepciós/ üdülővezető asszisztens munkakörbe keres munkatársat

Munkavégzés helye: Csopak
2020. 01. 27. 15:24

Az Üdülőfalu működésével kapcsolatos adminisztratív és operatív feladatok ellátása.

Feladatok:

  • Az iroda működésével kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok ellátása
  • Irodai beszerzésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Számlázások előkészítése,számlázás
  • A kft. működéséhez kapcsolódó belső nyilvántartások vezetése
  • Közreműködés szerződések, egyéb céges dokumentumok elkészítésében
  • Belső adatbázisok naprakész vezetése (ügyfélszerződések, nyilatkozatok)

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, rátermettség
  • jó szervező készség
  • terhelhetőség
  • alap szintű számítógépes ismeretek
  • megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • lojalitás a céggel és a munkakörrel szemben
  • problémamegoldó gondolkodás