Raktározás, logisztika

Veszprémi gyorsétteremhez árupakoló kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Nettó 1300 - 1300 / óra
2020. 01. 28. 09:09

Veszprémi Gyorsétteremhez árupakolót keresünk

Hétfő, szerda és péntek reggel 5 óra után érkezik az áru.

Munkaidő max 3 óra.

Kifizetés 3 óra alkalmanként.

Feladatok:

  • Áru elpakolása az étterem raktáraiban.
  • Fagyasztó és hűtőkamra is van a normál raktár mellett.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.
  • Fizikai munka.

Előnyök:

Amit kínálunk:

  • Fix nettó óradíj.