Raktáros, targoncavezető állás Veszprémben

Locargo Kft.
Veszprém
2020. 02. 26.

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktáros, targoncavezető

Odáig vagy a targoncákért és folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél szeretnél dolgozni Veszprémben?

Nem kell tovább kutatnod, mert megtaláltad!

A Locargonál hosszú távra tervezünk Veled. Jelentkezz targoncásnak, hogy le ne maradj erről a remek lehetőségről.

Feladatok

  • Teherautók, kamionok fel-és lerakodása
  • Beérkező szállítmányok tételes átvétele
  • Anyagmozgatás targoncával, gyalogkíséretű targoncával, kézibékával
  • Leltározásban való részvétel
  • Készletmozgások nyilvántartása mobil szkenner alkalmazásával
  • Komissiózás
  • Gondoskodni az áruk megfelelő elosztásáról a raktár területén
  • Raktárkezeléssel kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • 8 általános iskola, OKJ szakképesítés
  • 3312-3313-3324 targoncavezetői engedély
  • 2 műszak vállalása
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyök

  • B kategóriás jogosítvány
  • Korábban, hasonló területen szerzett gyakorlat.
  • Gyakorlat vonalkódos és mobil szkenneres raktári rendszerek használatában

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, valamint egyéb, béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása;
  • Folyamatosan fejlődő; stabil vállalati háttér,
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör;
  • Modern munkakörnyezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • OKJ

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!