Raktározás, logisztika

Raktáros, targoncavezető állás Veszprémben

Munkavégzés helye: Veszprém
2020. 02. 26. 10:23

Munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Raktáros, targoncavezető

Odáig vagy a targoncákért és folyamatosan fejlődő, stabil vállalati háttérrel rendelkező cégnél szeretnél dolgozni Veszprémben?

Nem kell tovább kutatnod, mert megtaláltad!

A Locargonál hosszú távra tervezünk Veled. Jelentkezz targoncásnak, hogy le ne maradj erről a remek lehetőségről.

Feladatok:

  • Teherautók, kamionok fel-és lerakodása
  • Beérkező szállítmányok tételes átvétele
  • Anyagmozgatás targoncával, gyalogkíséretű targoncával, kézibékával
  • Leltározásban való részvétel
  • Készletmozgások nyilvántartása mobil szkenner alkalmazásával
  • Komissiózás
  • Gondoskodni az áruk megfelelő elosztásáról a raktár területén
  • Raktárkezeléssel kapcsolatos egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • 8 általános iskola, OKJ szakképesítés
  • 3312-3313-3324 targoncavezetői engedély
  • 2 műszak vállalása
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
  • önálló, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Korábban, hasonló területen szerzett gyakorlat.
  • Gyakorlat vonalkódos és mobil szkenneres raktári rendszerek használatában

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, valamint egyéb, béren kívüli juttatások
  • Munkába járás támogatása;
  • Folyamatosan fejlődő; stabil vállalati háttér,
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör;
  • Modern munkakörnyezet