Fizikai, segéd, betanított munka

Összeszerelő munkatársat keresünk Balatonfűzfőre

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő-Fűzfőgyártelep
2020. 05. 21. 13:52

2001. évben alakult, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat.

Főként vízsugaras és fémipari lézervágással, ipari félkész és késztermékek gyártásával, beszállításával, valamint vízsugaras vágógépek, lézergravírozó és vágógépek értékesítéssel foglalkozik.

Telephelyünk Balatonfűzfőn az Ipari Park területén található.

A kereskedelmi tevékenységeinket, szolgáltatásainkat a vevői igények figyelembevételével tökéletesítjük, bővítjük évről évre!

Feladatok:

  • Balatonfűzfői telephelyünkre lakó és irodai konténerek összeállításához munkatársakat keresünk, konténerek teljes összeszerelésére (nyílászárók beépítése, szegélyezés, csavarozás, stb.)

Elvárások:

  • Önálló, igényes alapos, precíz munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség, megbízhatóság,

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalt.

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Biztonságos, rendezett munkakörnyezet,
  • Utazási költségtérítés,
  • Fiatal, összeszokott, dinamikus csapat.