Csőszerelő,-vízvezetékszerető,- gépész kollégát keresünk azonnali kezdéssel Alsóörsre

Generate Prosystem Kft.
Alsóörs
Bruttó 2 000 Ft / óra
2020. 05. 25.

Csőszerelő,-vízvezetékszereő,-gépész kollégát keresek azonnali kezdéssel Alsóörsre.

Cégünk alsóörsi társasház projectjéhez keresek víz, csőszerelőt, épületgépészt.

Korrekt bérezés, legális munkavégzés, bejelentett munkaviszony, rugalmas munkavégzés.

Azonnali kezdés lehetősége!

Amennyiben érdekli az állás, vagy gondolkodik rajta és kérdései vannak, kérem hívjon:

  • 06/30 814 0910
  • Péter

Feladatok

  • Társasház, családi hát vízvezeték szerelése, csövezések, stb,,,

Elvárások

  • Józan életmód, szakma iránti elkötelezettség, pontosság, precíz munkavégzés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános