Építőipar, építészet

Csőszerelő,-vízvezetékszerető,- gépész kollégát keresünk azonnali kezdéssel Alsóörsre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Alsóörs
Fizetés: Bruttó 2000 - 0 / óra
2020. 05. 25. 16:10

Csőszerelő,-vízvezetékszereő,-gépész kollégát keresek azonnali kezdéssel Alsóörsre.

Cégünk alsóörsi társasház projectjéhez keresek víz, csőszerelőt, épületgépészt.

Korrekt bérezés, legális munkavégzés, bejelentett munkaviszony, rugalmas munkavégzés.

Azonnali kezdés lehetősége!

Amennyiben érdekli az állás, vagy gondolkodik rajta és kérdései vannak, kérem hívjon:

  • 06/30 814 0910
  • Péter

Feladatok:

  • Társasház, családi hát vízvezeték szerelése, csövezések, stb,,,

Elvárások:

  • Józan életmód, szakma iránti elkötelezettség, pontosság, precíz munkavégzés.