Építőipar, építészet

Építész pozícióban álláslehetőség Nemesvámoson

Munkavégzés helye: Nemesvámos
2020. 06. 18. 10:53

Építész végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk felmérések, árajánlat-elszámolások készítésére.

Gyakorlat hiánya nem akadály, viszont az Excel táblázat kezelése alap követelmény.

A munka sokszínű, mivel építőanyag kereskedésünkben is alkalmanként szükséges besegíteni.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Felmérések végzése
  • Árajánlatok.- elszámolások készítése
  • Alkalmanként építőanyag kereskedésben besegítés

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség ( gyakorlat hiánya nem akadály)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Figyelmes, pontos önálló munkavégzés