Értékesítő munkatársat keres a veszprémi Comfort Line Bútoráruház

A Comfort Line Bútoráruház veszprémi üzletébe értékesítő munkatársat keresünk.

Kérlek jelentkezz, ha szeretnél dinamikus csapatunk tagja lenni, ha hosszútávra tervezel és gyakorlatot szereztél a kereskedelem vagy a vendéglátás területén!

Várjuk fényképes önéletrajzodat a nettó fizetésre vonatkozó igényed megjelölésével.

Ismerj meg minket, látogass el a www.comfortbutor.hu weboldalra!

Feladatok

  • Az áruházban eladásra kínált bútorok értékesítése.
  • tanácsadás a termékekkel kapcsolatban
  • áruátvétel
  • árukiadás
  • adminisztráció

Elvárások

  • - megbízhatóság
  • precíz munkavégzés
  • ápolt megjelenés
  • jó kommunikációs készség

Előnyök

  • angol vagy német nyelv alapszintű ismerete
  • veszprémi lakhely (vagy max 20 km távolság)

Amit kínálunk

  • megbízható cég
  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
  • kiszámítható időbeosztás
  • lendületes csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!