Számviteli munkatársat keresünk Veszprémben

Medna-Mercant dr.Nagy Attila és Fia Bt.
Veszprém
Bruttó 250 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 09. 15.

Számviteli szolgáltatásokkal foglalkozó társaság, önállóan dolgozni tudó, szakirányú végzetséggel rendelkező munkatársat keres

Feladatok

  • Bejövő és kimenő belföldi  számlák, bank könyvelése, folyószámlák rendezése,
  • Főkönyvi könyvelés, főkönyvi számlák analitikus egyeztetése,
  • Adóbevallások és beszámolók összeállítása, adatszolgáltatások elkészítése,
  • Házipénztár kezelése,
  • Havi, éves zárással kapcsolatos teendők elvégzése,
  • Bérfeladás könyvelése,
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, hatóságokkal

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség (szakkírányú)
  • Pénzügyi terület iránti orientáltság
  • Felhasználó szintű MS Excel ismeretek
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • határozatlan idejű, teljes munkaidős álláslehetőség
  • vidám, fiatalos, támogató csapat
  • összetett, felelősségteljes munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!