Szakeladó állás Várpalotán azonnali kezdéssel

Komfort-Bázis Kft.
Várpalota
Bruttó 200 000 Ft - 220 000 Ft / hónap
2020. 09. 21.

Dinamikusan terjeszkedő regionális kereskedelmi cégcsoport keres Értékesítő - szakeladó munkatársat várpalotai üzletébe (szerszám, szerelési anyagok, rögzítéstechnika, gépészet, iparcikk)

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattinva lehet.

Feladatok

  • kiskereskedelmi értékesítés, vevők szakszerű kiszolgálása
  • a cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadás
  • ajánlatadások, megrendelések kezelése
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció, pénztárforgalom bonyolítása (pénztárkezelés)

Elvárások

  • középfokú kereskedelmi, bolti eladói végzettség
  • min. 3 év kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • udvarias, vevőközpontú hozzáállás
  • jó kommunikációs készség
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés

Előnyök

  • hasonló szakterületen szerzett áruismeret

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • egy műszakos munkarend

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!