Veszprémi munkahelyre könyvelő munkatársat keresünk

Medior - Invest Kft.
Veszprém
Bruttó 250 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 09. 28.

Veszprémi munkahelyre szakirányú végzetséggel rendelkező könyvelő munkatársat keresünk, azonnali kezdéssel.

Az új munkatárs feladatai: teljes körű könyvelés, pénzügyi riportok előkészítése, beszámolok összeállítása, bevallások küldése.

Önálló munkavégzésre alkalmas, munkájára igényes, precíz munkatárs jelentkezését várjuk.

Jelentkezést a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Feladatok

  • Könyvviteli feladatok teljes körű ellátása
  • Pénzügyi riportok előkészítése
  • Havi, negyedéves áfa bevallások elkészítése, beadása
  • Bevallások elkészítése, beadása
  • Egyszerűsített éves beszámolók összeállítása beadása

Elvárások

  •  szakmai végzettség (pénzügyi, számviteli, gazdasági, közgazdasági)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!