Vám és Jövedéki ügyintéző állás Veszprémben

Italguru Kft.

Vámügyintéző

Munkavégzés helye: Veszprém

Nettó 250000 - 350000 / Hónap
2021. 01. 11. 11:18

Az Italguru Kft minőségi italok importjával, nagykereskedelemmel, bolti és internetes értékesítéssel foglalkozik.

Veszprémben található prémium italokat árúsító üzletünkbe, és nagykereskedésünkbe keresünk egy új munkatársat, vám és jövedéki ügyintéző, -iroda vezető munkakörbe.

Feladatok

  • import-Export és Árutovábbítási eljárások elkészítése
  • Termékek tarifális besorolásának magas fokú ismerete és használata
  • Vám jogszabályok ismerete és betartatása
  • Jövedéki jogszabályok betartatása
  • EMCS rendszer használata ( e-EKO, TKO)
  • Jövedéki áruk betárolása adóraktárba – és kitárolása adóraktárból
  • Zárjegyek kiírása, jövedéki adó kiszámítása
  • ÁNYK nyomtatványkitöltő program használata (NAV_J07, NAV_J08, NAV_J09, NAV_J28)
  • Folyamatos szakmai támogatás a cégvezetőknek, kollégáknak
  • Kapcsolattartás a Nemzeti Adó- és Vámhivatallal,

Elvárások

  • Középfokú végzettség /érettségi/
  • Vám-, jövedéki ügyintéző OKJ képesítés
  • 3 év vám-, és jövedéki ügyintézés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz adminisztrációs munkavégzés
  • Csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, határozott személyiség

Előnyök

  • Főiskolai, egyetemi végzettség
  • Kereskedelmi végzettség
  • Könyvelői végzettség
  • Veszprémi lakos
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, 1 év után akár vezetői szint, egy megbízható és dinamikusan fejlődő vállalatnál.
  • Hétfőtől - Csütörtökig tartó 4*8 órás munkarend
  • Minőségi munkaszínvonal, és munkahely
  • Nem külföldi multinacionális cég,
  • Magyar tulajdonosok,
  • Változatos munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!