Vám és Jövedéki ügyintéző állás Veszprémben

Italguru Kft.
Veszprém
Nettó 250 000 Ft - 350 000 Ft / Hónap
2021. 01. 11.

Az Italguru Kft minőségi italok importjával, nagykereskedelemmel, bolti és internetes értékesítéssel foglalkozik.

Veszprémben található prémium italokat árúsító üzletünkbe, és nagykereskedésünkbe keresünk egy új munkatársat, vám és jövedéki ügyintéző, -iroda vezető munkakörbe.

Feladatok

  • import-Export és Árutovábbítási eljárások elkészítése
  • Termékek tarifális besorolásának magas fokú ismerete és használata
  • Vám jogszabályok ismerete és betartatása
  • Jövedéki jogszabályok betartatása
  • EMCS rendszer használata ( e-EKO, TKO)
  • Jövedéki áruk betárolása adóraktárba – és kitárolása adóraktárból
  • Zárjegyek kiírása, jövedéki adó kiszámítása
  • ÁNYK nyomtatványkitöltő program használata (NAV_J07, NAV_J08, NAV_J09, NAV_J28)
  • Folyamatos szakmai támogatás a cégvezetőknek, kollégáknak
  • Kapcsolattartás a Nemzeti Adó- és Vámhivatallal,

Elvárások

  • Középfokú végzettség /érettségi/
  • Vám-, jövedéki ügyintéző OKJ képesítés
  • 3 év vám-, és jövedéki ügyintézés területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiváló kapcsolatteremtő képesség
  • Pontos, precíz adminisztrációs munkavégzés
  • Csapatban és önállóan egyaránt dolgozni tudó, határozott személyiség

Előnyök

  • Főiskolai, egyetemi végzettség
  • Kereskedelmi végzettség
  • Könyvelői végzettség
  • Veszprémi lakos
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, 1 év után akár vezetői szint, egy megbízható és dinamikusan fejlődő vállalatnál.
  • Hétfőtől - Csütörtökig tartó 4*8 órás munkarend
  • Minőségi munkaszínvonal, és munkahely
  • Nem külföldi multinacionális cég,
  • Magyar tulajdonosok,
  • Változatos munka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!