Felszolgáló/pultos munkakörbe keressük kollégáinkat Veszprémben

P&P-Gaszt Kft.
Veszprém
2021. 04. 05.

Kedves, barátságos mindig jókedvű csapatunkba keressük, önállóan dolgozni tudó, pörgős- precíz, munkájára igényes felszolgáló / pultos kollegáinkat!

Éves állást kínálunk!

(Megegyezés szerint akár csak nyári szezonra, ha télre Ausztriába készülsz, csak legyünk korrektek egymással és beszéljük meg előre!)

Munkabeosztás, munkabér közös megállapodás szerint, személyes találkozás után!

Feladatok

  • Vendégek precíz kedves kiszolgálása!

Elvárások

  • Igényes megjelenés, jó kommunikációs készség, angol vagy német nyelvtudás!

Előnyök

  • Ha szereted azt amit csinálsz, szeretsz csapatban dolgozni!

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • heti fix beosztás ( közösen egyeztetett )
  • jókedvű csapatmunka

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott