Emelőgép gyártó üzemünkbe villamossági szerelőt keresünk

A Modul-Stor Hungary Kft. emelőberendezések és járműfelépítmények gyártásával, felszerelésével és szervizelésével, szervizautó berendezések beszerelésével és kishaszonjárművek egyéb kiegészítőinek értékesítésével foglalkozik. Emelőgép gyártó üzemünkbe villamossági szerelő pozícióba keresünk munkatársat.

Feladatok

Cégünk fő tevékenysége különféle emelőgépek gyártása és felszerelése - főleg 3,5 tonnás, platós - kishaszonjárművekre. Ezek 12-24 V-os villamos rendszerek. A Te elsődleges feladatod ezeknek a termékeknek a villamos bekötése.  A már felszerelt emelőgépeket időszakosan szervízeljük is, ezeknek az elvégzése is a Te munkakörödhöz tartozik.

Cégünk másik profilja járműberendezések beszerelése furgonokba. Ezek lapra szerelt fém polcok, amiket összecsavarozunk, majd beépítünk az autóba. Ha az ügyfél szeretné, akkor különböző elektromos kiegészítőkkel is ellátjuk a járművet. Ezek szintén 12-24 V-os rendszerek, amiknek a villamos bekötése szintén a Te munkád részét képezik.

Időnként egyszerűbb hidraulikus rendszereket is összeszerelünk, ami szintén a Te feladatod. Ha hidraulikus rendszerekkel kapcsolatban nincs még tapasztalatod, az nem probléma, amire szükség van, azt megtanítjuk neked.

Elvárások

Szakmai elvárásunk nincs túl sok. Legyen tapasztalatod 12-24 V-os villamos rendszerekkel kapcsolatban. Lehetsz autóvillamossági szerelő, vagy villanyszerelő, akár gépszerelő, de az is megfelel nekünk, ha olyan géplakatos vagy akinek vannak villamossági ismeretei. Örülünk, ha van néhány évnyi munkatapasztalatod, de akár pályakezdőkkel is szívesen dolgozunk együtt. Fontos számunkra, hogy a rád bízott feladatokat eredményesen elvégezd, és ehhez sokszor a józan paraszti ész is megteszi. Legyél igényes a munkádra, csak olyat adj ki a kezedből, amit te is elvárnál, ha fizetsz érte.

Mi egy családi vállalkozás vagyunk. Nyitottak vagyunk az új technológiákra és megoldásokra, mert hisszük, hogy ez viszi a világot előbbre. Figyelembe vesszük egymás véleményét, tisztelettel bánunk egymással és jó szívvel jövünk dolgozni. Tőled is hasonlót várunk el.

Előnyök

  • Jó, ha már van tapasztalatod hidraulikus rendszerekkel, de mint írtuk, ez nem elvárás, csak előny.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, korrekt fizetés a minőségi munkádért cserébe
  • Változatos munka egy új, modern gyártócsarnokban
  • Ha jól teljesítesz és önállóan, precízen dolgozol, akkor egy biztos, hosszú távú állás
  • Egy műszakos munkarend (jelenleg 8:00-16:00-ig dolgozunk, de ez a jövőben változhat 7:30-15:30-ra)
  • Térítjük a munkába járás költségeit
  • Adunk szép kártyát és havonta még pénzt is utalunk rá
  • Kapsz védőfelszerelést és munkaruhát
  • Fiatalos szakember gárdában és családias légkörben fogsz tudni dolgozni

Jelentkezési határidő nincs, amint megtaláljuk a megfelelő embert, felvesszük.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!