Gépkocsikísérő - rakodó kollégát keresünk Balatonfűzfő-gyártelepre

KÁDÁRTA-SPED Kft.
Balatonfűzfő
Nettó 150 000 Ft - 250 000 Ft / Hónap
2021. 06. 07.

Keresünk Balatonfűzfő-gyártelepi telephelyre gépkocsikísérői munkakörbe gépkocsikísérő kollágát

Azonnali munkábaállás lehetséges.

Legalább heti három napban, de akár teljes munkaidőben is végezhető. (Hétfő, Szerda, Péntek). Munkaidő reggel 7-től a túrafeladat végéig.

Feladatok

  • Balatonfűzfő-gyártelepi telephelyről kiszállított gyűjtőáruk fel/lerakásában a sofőr segítése, az áruval kapcsolatos adminisztrációs feladatok elvégzése, címzettekkel történő telefonos kapcsolattartás a szükséges mértékben.

Elvárások

  • legalább átlagos fizikum
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs készség, precizitás

Előnyök

  • B/C kategóriás jogosítvány,
  • saját személyautó,
  • Kelet-Veszprém, Hajmáskér, Várpalota, B.fűzfő, Berhida vonzáskörzetű lakhely előny.

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkakeret: alkalmi vagy főállású bejelentés
  • Változatos munkakörülmények a dunántúli vonzáskörzetű terítési területből adódóan.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott