Balatonfüreden ékszerbecsüs kollégát keresünk

S-GOLD Kft.
Balatonfüred
2021. 07. 05.

Moni's Ékszerüzlet Balatonfüredre értékesitő,ékszerbecsűs kollégát keres.

Elegáns környezetben,versenyképes fizetést biztositunk.

Angol vagy (és) német nyelv tudás alapfokú(társalgási szint minimum) szűkséges.

Feladatok

  • Ékszer értékesités,számitógépes program kezelés.
  • Üzlet belsőszabályzott betartás .

Elvárások

  • Szakirányű végzetség,kereskedelmi,bóltvezetői,eladói vegzetég és tapasztalat.
  • Ékszerbecsűs szakképesités.
  • Magára és környezetére igényes ,csapatban jól egyűtmüködő,önálló munkavégzés készséggel rendelkező kollégát várunk közénk.

Előnyök

  • Ékszerüzletben ,zálogházban dolgazói tapasztalat.
  • Angol vagy német nyelv alapszintű tudás,használat.

Amit kínálunk

  • Igényes környzet,jó hangulat és vidám kollégákat,szakmai fejlődési lehetőség,versenyképes fizetés,útiköltség térités,egyenrúha,más jutattások.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német
  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!