Technikai Operátor kollégát keresünk Veszprémbe

Technikai Operátor álláslehetőség Veszprémben.

Feladatok

  • Speciális gépbiztonsági pontok ismerete
  •  LOTO kizárási pontok ismerete és alkalmazása
  •  Termék specifikációnak megfelelő termékek gyártása
  •  Minőség ellenőrzések/CRQS/, mérések végzése és azok dokumentálása
  •  Beavatkozás nem megfelelő minőségű termék gyártása esetén minőség javítására
  •  Nem megfelelő minőségű termék kezelése, dokumentálás, termék letiltás, kompetens felek értesítése
  •  Termékbe épülő szóróanyagok, mix, szószok érzékszervi vizsgálata és dokumentálása
  •  Vonali OPRP és CCP pontok ismerete és ellenőrzési folyamatainak alkalmazása
  •  Veszteségek feltérképezése a vonalon és azok csökkentése
  •  Javító intézkedések végrehajtása, adatgyűjtés a veszteségekről
  •  A területen dolgozó gép operátorok, manuális operátorok irányítása
  •  Gép operátorok mentorálása, szakmai fejlesztése
  •  Kezdő operátorok, manuális operátorok oktatása helyi specifikus folyamatokról és biztonságtechnikai előírásokról, egyéni védőeszközökről
  •  Világszínvonalú gyártási rendszer (WCM) szemléletű gyártás

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség/szakképesítés, vagy min. 1 év hasonló munkakörben, gyártási területen szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • Jó irányítási/vezetői készség
  • Tanulási/fejlődési hajlandóság

Előnyök

  • Pneumatikai ismeretek
  • Mechanikai ismeretek
  • Programozási ismeretek
  • Villamossági ismeretek
  • Excel, SAP ismeretek
  • Termelési tapasztalat
  • Élelmiszeripari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Kiemelt műszakpótlék - délután 15%, éjszaka 50%
  • Unilever termékek kedvezményes vásárlása
  • Jégkrém juttatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott