Italkiszállító, futár kollégát keres az Italguru Kft. Veszprémben

Italguru Kft.
Veszprém
2021. 09. 21.

Az Italguru Kft. minőségi italok importjával, nagykereskedelemmel, és Prémium italok kiszállításával foglakozik.

Magyarország TOP éttermei, szállodái vásárolnak tőlünk az egész országban.

A megnővekedett forgalom és a folyamatos fejlődés miatt keresünk 2 futár kollégát.

Ha szeretnél Magyarország legszebb helyeire eljutni, szép italokat szállítani, rendezvényeinken ingyenesen kóstolni, jelentkezz most!

Feladatok

  • Minőségi italok szállítása Magyarország egész területén.
  • Több csomag, magasabb fizetés, extra bónusz
  • Gépkocsi tisztán tartása
  • Raktári feladok elvégzése
  • Áruátvétel, komissiózás,megrendelések összekészítése, árukiadás
  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Bejövő vásárlók kiszolgálása
  • Mintabolt árukészlettel feltöltése

Elvárások

  • csapatjátékos, korrekt és kihívásokat szerető, precíz és munkától nem megijedő fiatalember.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Veszprémi lakhely

Előnyök

  • Futárként már dolgozott
  • Balesetmentes vezető legalább 10 éve
  • Hosszútávra munkát kereső
  • Budapesti helyismeret
  • Igényes, 100%-ban megbízható
  • 25-40 év közötti életkor

Amit kínálunk

  • Alapbér+csomagdíj
  • Bejelentett munkaviszony
  • karácsonyi pénz
  • évente 2x fizetésemelés
  • bejárástámogatás
  • munkaruha
  • Hétfőtől - péntekig 8-16.30 közötti munkaidő
  • Szabadság a törvényben meghatározott napokkal

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!