Masszőr kollégát keresünk veszprémi szállodánkba

"BETEKINTS" Kft.
Veszprém
2021. 11. 02.

Négycsillagos veszprémi szállodánk, valamint wellness részlegének vendégei számára foglalható masszázs szolgáltatások biztosítására keresünk masszőr kollégát.

Elsősorban olyan szakembereket keresünk, akik "külsős" vállalkozóként, egyedi lekérések alapján vendégeink rendelkezésére állnak rövid határidőn belül, előre egyeztetett időpontban.

Egyéb opcióként, előzetes megállapodás alapján lehetőséget biztosítunk jól felszerelt masszázsszobáink hosszabb távú bérlésére is a saját vendégkör kezelése céljából, amennyiben emellett biztosított a szálloda vendégeinek kiszolgálása is.

Feladatok

  • masszázs szolgáltatás nyújtása a fent leírtak alapján

Elvárások

  • masszőr végzettség (széles körű szolgáltatások)
  • számlaképesség
  • megbízhatóság
  • rugalmasság
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Vállalkozói, szerződéses

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott