Reggeliztető / előkészítő szakács kollégát keresünk Veszprémben

"BETEKINTS" Kft.
Veszprém
2022. 04. 28.

Veszprémi szállodánkba reggeliztető / előkészítő szakács kollégát keresünk.

Feladatok

  • a szálloda vendégei részére reggeli előkészítése és elkészítése az előzetesen kialakított kínálat alapján
  • előre megadott létszám alapján a napi ebédmenü kínálat elkészítése
  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása a napi szervizhez (párolása, főzése, sütése, sous-vide technológia alkalmazása)
  • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása
  • alapanyag/nyersanyag gazdálkodás
  • HACCP előírások betartása

Elvárások

Az ideális jelölt:

  • tehetséges, de megvan benne a szakmai alázat
  • szereti a szakmáját, elégedett azzal, amit eddig elért és folyamatosan keresi a fejlődési lehetőségeket
  • képes a konyha hibátlan és maximális profizmussal való üzemeltetése a tulajdonos gazdasági érdekeit is szem előtt tartva
  • tisztában van vele, hogy az elégedett vendég a legfontosabb egy vendéglátóhely életében

Amit kínálunk

  • kiemelt fizetés, bejelentett munkaviszony
  • éves fix munkalehetőség (a Covid19 járvánnyal összefüggő esetleges további korlátozások esetén is garantált a munka)
  • kulturált munkakörnyezet, ahol kiemelt fontosságú a tulajdonos, vezetők és munkatársak jó viszonya

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!