Ügyfél- és partnerkapcsolattartó munkatársat keresünk Nemesvámoson

Családi vállalkozásunk Nemesvámoson haszonjárművekhez kapcsolódó berendezéseket gyárt és forgalmaz.

Átalakulóban lévő szervezetünkbe keresünk munkatársat, aki segít nekünk jobbá tenni az értékesítési szolgáltatásunkat.

Feladatok

Miben leszel számunkra nagyon hasznos?

Abban, hogy segítesz nekünk egy modern, rugalmas, ügyfélközpontú értékesítési rendszer kidolgozásában, amivel hatalmas terhet veszel le a vállunkról:

  • kapcsolatot tartasz cégünk meglévő és leendő ügyfeleivel:
    • árajánlatot készítesz az érdeklődőknek
    • bekéred az az ügyfelektől a szolgáltatáshoz szükséges dokumentumokat
    • időpontot egyeztetsz velük a beszerelési munkákra és szervizekre
    • kezeled a vevői panaszokat és reklamációkat
    • előkészíted és iktatod a megrendelési dokumentációkat és szerződéseket
  • kapcsolatot tartasz a cég partnereivel és beszállítóival:
    • a műszaki specifikációk alapján intézed a termékek beszerzését
    • kezeled a beszerzett termékekkel kapcsolatos reklamációkat
    • intézed a bejövő és kimenő termékek szállítmányozását az elejétől a végéig
  • részt veszel a fenti feladatok folyamatleírásokba rendezésében

Elvárások

Mire lesz szükséged ehhez?

  • Te leszel az ügyfelek felé történő kommunikáció egyik ütőere, ezért szeress és tudj érthetően, világosan és lényegretörően kommunikálni szóban, emailben és online felületeken magyar és angol nyelven. Szorosan együtt fogsz működni velünk, tulajdonosokkal, a műhelyben dolgozó munkatársainkkal és a partnereinkkel is.
  • Tudjál Excelben adatot rögzíteni, magabiztosan számításokat elvégezni. Fontos, hogy Word-ben is legyen jártasságod.
  • Emelőgépekkel és járművekhez kapcsolódó termékkel foglalkozunk, ezért szükséges, hogy legyen tapasztalatod valamilyen műszaki területen.
  • Ez a munkakör pontosságot és precizitást is igényel, és a betanítási időszak után nagyfokú önállóságot. Ez lehetőség és persze felelősség is.
  • Legyen legalább középfokú végzettséged és tapasztalatod értékesítési vagy kapcsolattartói területen.
  • Mi megbízhatónak és őszintének gondoljuk magunkat, ilyenek a munkatársaink is. Akkor fogjuk kölcsönösen élvezni egymás társaságát, ha te is így működsz.

Ez a munkakör eddig nem létezett nálunk, de az összes feladatot mi csináltuk, így első kézből kapsz betanítást és a betanulási időn túl is lesz kitől kérdezned.

Ez a feladatkör neked való, ha talpraesett vagy és nyitott természetű.

A munka sokrétű, változatos feladatokon fogsz dolgozni.

Mi egy kicsi, családi vállalkozás vagyunk, 6-8 fővel dolgozunk és csapatunk főként fiatalokból áll.

Figyelembe vesszük egymás véleményét, tisztelettel bánunk egymással és jó szívvel jövünk dolgozni.

Tőled is hasonlót várunk el.

Amit kínálunk

  • Versenyképes, korrekt fizetést a minőségi munkádért cserébe
  • Változatos munkát egy új, modern épületben
  • Ha jól teljesítesz és önállóan, precízen dolgozol, akkor egy biztos, hosszú távú állás
  • Térítjük a munkába járásod költségeit
  • Fiatalos szakember gárdát és családias légkört

Munkakezdés időpontja:

  • Lehetőleg minél előbb, de a megfelelő emberre tudunk várni.

Munkavégzés helye:

  • Nemesvámos

Jelentkezési határidő nincs, amint megtaláljuk a megfelelő embert, felvesszük.

Várjuk a jelentkezésed!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!