Regionális kereskedelmi asszisztens állás Pápán

Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni?

Szeretnéd átélni azt az életérzést a mindennapi munkádban, amit a termékeinkkel a fogyasztóink felé közvetítünk?

Ha úgy érzed, készen állsz felelősségteljes feladatokon, projekteken dolgozni, egy izgalmas, innovatív piaci környezetben, ahol értékelik az ötleteidet és teret adnak ahhoz, hogy megvalósítsd személyes ambícióidat, akkor köztünk a helyed!

Feladatok

  • Területi vezetők munkájának támogatása
  • Partnerek éves szerződéseinek kezelése
  • Elszámolással, számlázással kapcsolatos adminisztráció

Elvárások

  • Önállóság, kommunikációs készség
  • Szervezőkészség, problémamegoldó attitűd
  • Terhelhetőség, megbízhatóság
  • Excel: felhasználó szinten
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk

  • családias hangulatú nemzetközi környezet
  • jó csapat és szakértő kollégák
  • fejlődési lehetőség
  • izgalmas, innovatív portfólió
  • változatos béren felüli juttatások: Vállalati Gondoskodás Program, egészségbiztosítás

    Mi a HEINEKEN-nél egy büszke család vagyunk, gazdag történelemmel és örökséggel. Szenvedélyünk a kiváló sörök főzése, hiszen ebben vagyunk a legjobbak. Ízig-vérig úttörők vagyunk, igazi vállalkozók akik a jövőbe tekintenek. Összehozzuk az embereket, hiszen élményeket és emlékeket kapnak tőlünk. Ne feledd, kezedben a lehetőség, hogy rendkívüli légy és nyomot hagyj a világban. Csatlakozz hozzánk, még ma!

    A HEINEKEN-nél nem csak elfogadjuk a különbözőséget, hanem hiszünk is benne, támogatjuk, és nagy hangsúlyt fektetünk rá a kollégáink, a termékeink és a közösségünk érdekében. A HEINEKEN-nél büszkék vagyunk arra, hogy egy egyenlő lehetőségeket biztosítunk, mint munkáltató. Elkötelezettek vagyunk annak érdekében, hogy egyenlő munkahelyi lehetőségeket biztosítsunk, függetlenül származástól, bőrszíntől, vallástól, nemtől, nemzetiségtől, szexuális beállítottságtól, kortól, állampolgárságtól, családi állapottól, megváltozott munkaképességtől, nemi hovatartozástól.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott