Projektmenedzser munkatársat keresünk Veszprémben

A Veszprém 2030 Kft. munkatársat keres projektmenedzser munkakör betöltésére, 2023. december 31. napjáig tartó határozott időre.

Feladatok

  • magas- és mélyépítési beruházási feladatokhoz kapcsolódó beszerzési eljárások, vállalkozási szerződések előkészítése
  • tervezési feladatok koordinálása, a fejlesztésekhez kapcsolódó pénzügyi számítások, beruházási, üzemeltetési tervek készítése
  • projekthez kapcsolódó ütemtervek, pénzügyi táblák, költségvetések kidolgozása, kezelése
  • projekthez kapcsolódó egyéb nyilvántartások, kimutatások elkészítése, jelentések összeállítása
  • projektekhez kapcsolódó találkozók szervezése, egyéb projektkoordinációs feladatok ellátása

Elvárások

  • felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • projektkoordinációs területen szerzett legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • szöveg- és táblázatkezelő programok felhasználói ismerete
  • proaktivitás és önálló munkavégzés
  • jó szervező készség
  • nagyfokú munkabírás

Előnyök

  • közigazgatásban szerzett tapasztalat, közpénzfelhasználással kapcsolatos ismeretek
  • közbeszerzésekhez kapcsolódó általános ismeretek
  • veszprémi helyismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • rugalmas munkavégzés
  • fiatal, dinamikus csapat
  • szakmai kihívások, fejlődési lehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!