Bolti eladó állás Veszprémben a Fodrász-kozmetikai cikk szaküzletben

Agrovita Kft.
Veszprém
2022. 02. 14.

Veszprémi fodrász-kozmetikai cikk szaküzletünkbe keresünk munkatársat eladói munkakör betöltésére.

Feladatok

  • Vevők kiszolgálása, tanácsadás
  • Pénztárgép és számítógépes számlázó program kezelés
  • Áruátvétel
  • Árufeltöltés, árazás

Elvárások

  • Érettségi és/vagy kereskedelmi végzettség
  • Számítógépes ismeretek
  • Fizikai terhelhetőség ( áruátvétel esetenként raklapos mennyiségben is )

Előnyök

  • Kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • műkörmös - fodrász- kozmetikus végzettség

Amit kínálunk

  • Üzletünk nyitva tartása: hétfő-péntek 7.30-17.00, tehát a hétvégék szabadok
  • kis létszámmal működő "családias" vállalkozás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!