Kereskedelmi munkatárs bútor- és lakberendezési áruházban

Veszprémi lakberendezési áruházba keressünk új munkatársunkat. Cégünk több mint 20 éve működő, ismert, stabil és fejlődő cég Veszprémben.

  • Központi elhelyezkedés, jó megközelíthetőség Veszprémben (Orgona utca)
  • Fiatalos csapat, barátságos munkakörnyezet, szakmai fejlődési lehetőség
  • Jól működő rendszer, minőségi árukínálat, mindent megtanítunk
  • Versenyképes fizetés, teljesítményarányos juttatások
  • Nincs vasárnapi, hajnali vagy késő esti munkavégzés
  • Bejelentett, napi 8 órás munka (teljes munkaidős állás)

Feladatok

  • a vásárlók, ügyfelek tájékoztatása és kiszolgálása
  • megrendelések felvétele
  • áruátadás, árumozgatás és áruátvétel - erős fizikumot igényel!
  • alkalmanként áruszállítás (nem sofőrként)
  • az áruház belső és külső tereinek rendbentartása

Elvárások

  • Igényes, precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készségek
  • Havonta legalább 2 szombat vállalása – szombaton fél napot tartunk nyitva (8:30-13:30-ig) előnyt jelent, ha tudsz jönni szombatonként is. A szombati munkavégzésért plusz juttatást biztosítunk.

Kiváló fizikum és állóképesség: áruházunkban nagy részben bútorokkal foglalkozunk, a munkakör része az áruátvétel, árukiadás, árumozgatás!

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal lehetséges. Kérjük jelentkezése során jelölje meg, hogy kb. mennyit tartana reális fizetésnek (nettó bérigény).

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!