Veszprémi csapatunkba keressük új IT asszisztens kollégánkat

KONKOORD Kft.
Veszprém
2022. 03. 21.

Nap mint nap a kreativitásunkra hagyatkozunk, hogy megoldásokat kínáljunk partnereink részére a változékony piaci körülményekhez igazodva. Ez nem egy szokványos állás, nálunk nincsenek monoton feladatok! Minden héten új kihívásokkal szembesülünk, és új megoldásokat szállítunk.

Ennek következményeképp nagy szabadságod is lesz a felmerülő feladatok elvégzésében, számítunk az inputodra, ötleteidre, kreativitásodra, hogy minden akadályt áttörjünk!

Munkád során számíthatsz a teljes csapatunk támogatására, tapasztalatára.

Ha pályakezdő vagy, az egyáltalán nem probléma, mi egy tehetséges kollégát keresünk, nem a tökéletes önéletrajzot.

Feladatok

  • Részvétel IT és Irodatechnikai rendszerek tervezésében és felépítésében, melyek képesek hatékonyan, biztonságosan működni
  • Szerverek, routerek kezelése, beállítása
  • Kliens számítógépek üzemeltetése
  • Szervizünkben az ügyfelek fogadása, kiszolgálása, számlázás
  • Telefonhívások, levelek kezelése
  • Ajánlatadás a beérkező kérésekre
  • Anyagrendelés, anyagkezelés (adminisztratív feladat)
  • Gyenge pontok azonosítása és megoldási javaslatok kidolgozása

Elvárások

  • Minimum középfokú vagy OKJ informatikai végzettség
  • Informatikai fejlesztések utáni érdeklődés
  • Jó kommunikációs és együttműködő készség
  • Problémamegoldó és döntési készség

Előnyök

  • Hálózati ismeretek
  • Linux szerver ismeret
  • Windows szerver ismeret
  • Projekt szemlélet
  • Ha szeretnéd hogy a hobbid a munkád is legyen
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Innovatív, motivált vidám csapat
  • Folyamatos fejlődési, tanulási  lehetőség
  • Felelősség és önálló munkavégzés
  • Heti 40 órás munkarend H-P 8:00-16:00-ig

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!