Irodánk pénzügyi ügyintéző munkatársat keres Veszprémben

Irodánk pénzügyi ügyintéző, adminisztrátor munkatársat keres.

Feladatok

  • Végrehajtási eljárásokban szükséges, pénzügyi és adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • határozottság, precizitás, terhelhetőség, megbízhatóság, felelősségtudat
  • munkakörnek megfelelő képesítés, gazdasági végzettség.

Előnyök

  • azonnali munkavégzés,
  • végrehajtó irodában szerzett hosszabb szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • jó hangulatú munkakörnyezet,
  • hosszútávú együttműködés lehetősége,
  • versenyképes fizetés,
  • részbeni home-office munkavégzési lehetőség.

Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!