Üzletkötőt keres az Italguru Kft

Italguru Kft.
Veszprém
Bruttó 500 000 Ft - 700 000 Ft / Hónap
2022. 08. 30.

Az Italguru Magyarország egyik legjobban fejlődő nemzetközi és magyar márkákkal foglalkozó italnagykereskedelmi disztribuciós vállalata. Az Italgurunak lehetsz fontos munkatársa.

Mert a mai bizonytalan gazdasági környezetben mindenkinél felértékelődik egy biztos munkahely. A céges stabil hátteret nálunk több piacvezető termék is biztosítja, mint például: Dictador Rum, Bumbu rum, El Dorado rum, Corralejo tequila, stb.

Olyan ismert termékek,és ismert vállalat nagykövete lehetsz, amit/akit nem kell külön bemutatni, mert mindenki ismeri.

Feladatok

  • a HoReCa és nagykereskedelmi csatorna meghatározott földrajzi régiójában lévő potenciális partnerek felkutatása, üzleti kapcsolat kiépítése, vállalatunk termékportfoliójának eredményes értékesítése- az adott területen a meglévő partnerkapcsolatok folyamatos gondozása: túraterv szerinti látogatások és tárgyalások lebonyolítása, választékbővítés, termékinformációk átadása, árajánlatok készítése, promóciós aktivitások lebonyolítása- megfelelő készletszint biztosítása (rendelésgenerálás, javaslattétel rendelésre)- vállalkozásunk üzleti céljainak magas szintű megvalósítása-
  • A hatáskörébe tartozó export partnerek teljes körű kezelése és velük való kapcsolattartás
  • Az értékesítési célok elérésének maximális elősegítése
  • Szakmai levelezés
  • Szerződések, rendelések és teljesítések rögzítése, felügyelete
  • Dokumentációk, nyilvántartások, forgalmi elemzések és értékelések készítése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel és a cégvezetővel

Elvárások

  • Önálló, felelős precíz munkavégzés
  • Értékesítő véna,
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő, valamint kapcsolatépítő képesség
  • Proaktivitás, kreatív probléma megoldás
  • Felhasználói számítástechnikai ismeretek (xls kimutatások készítése)
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség, minimum egy év külkereskedelmi ügyintézői tapasztalat
  • Tárgyalásszintű angol nyelvtudás előnyt jelent

Előnyök

  • Fontos számunkra, hogy megbízható, lendületes és kitartó legyél, mert a mi összetartó csapatunk is ilyen.
  • Külön örülünk, ha már dolgoztál alkohollal és az FMCG szektorban szereztél már területi képviselői tapasztalatot, de most fejlődni szeretnél.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkalehetőség, 1 év után akár vezetői szint, egy megbízható és dinamikusan fejlődő vállalatnál.
  • Hétfőtől - Péntekig tartó 5*8 órás munkarend
  • Minőségi munkaszínvonal, és munkahely
  • Nem külföldi multinacionális cég,
  • Magyar tulajdonosok,
  • Változatos munka
  • extra bónusz az alapfizetés mellett

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat
  • 10 vagy több év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!