Könyvelő állás Veszprémben, teljes és részmunkaidős munkalehetőség

DerMed Bt.
Veszprém
2023. 02. 13.

Veszprémi könyvelőirodába, keresünk szakirányú végzettséggel rendelkező egy fő teljes és egy fő részmunkaidős könyvelőt.

Cégünk mikro- és kisvállalkozások könyvelésével foglalkozik. A modern szoftverek használatával csökkentjük a munkánk monoton részét, ami helyett inkább több információt nyújtva, magasabb színvonalon szolgáljuk ki ügyfeleinket. . Munkánkat stabil ügyfélkör részére magas színvonalon, fiatalos csapattal egymást segítve végezzük.

 Jelentkezés módja:   Fényképes magyar nyelvű önéletrajzot motivációs levéllel, valamint a nettó bérigény megjelölésével kérjük

Feladatok

  • Cégek teljes körű könyvelése
  • Adóbevallások, statisztikai jelentések készítése
  • Éves zárások, beszámolók készítése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások

  • Szakirányú képesítés.
  • Könyvelésben szerzett tapasztalat.
  • Számviteli és adó jogszabályok ismerete.
  • Önálló munkavégzés, precizitás, pontosság.
  • Irodai alkalmazások (Word, Excel,) ismerete

Előnyök

  • Könyvelőirodai tapasztalat
  • RLB könyvelési program ismerete

Amit kínálunk

  • Jó munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Továbbképzések biztosítása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!