Junior IT rendszerüzemeltető állás Veszprémben

KONKOORD Kft.
Veszprém
2023. 06. 29.

Bővülő feladataink ellátására veszprémi csapatunknak újabb tagra van szüksége: Junior IT rendszerüzemeltetőt keresünk!

Ha olyan munkára vágysz, melyben kiélheted IT-szenvedélyed és még fejlődhetsz is közben, ez a lehetőség téged vár!

A munkakör középfokú végzettséggel betölthető, és az sem probléma számunkra, ha pályakezdő vagy! A lényeg, hogy legyél lelkes és szeresd azt, amit csinálsz.

Feladatok

Milyen feladatok várnak rád?

  • Hardver (NAS, kliens számítógépek, nyomtatók) és hálózat (Mikrotik, Ubiquiti) üzemeltetés, karbantartás
  • Windows (kliens) operációs rendszerek üzemeltetése
  • Online pénztárgépek informatikai támogatása

Elvárások

  • A munkakör középfokú végzettséggel betölthető, és az sem probléma számunkra, ha pályakezdő vagy! A lényeg, hogy legyél lelkes és szeresd azt, amit csinálsz.
  • Ha nem ijedsz meg a váratlan nehézségektől, jól kommunikálsz, türelmes vagy az emberekkel, különösen nagy figyelmet fordítasz a határidőkre, precíz vagy, szeretsz csapatban dolgozni, de önállóan is megállod a helyed: gyere, mutatkozz be nekünk!

Előnyök

  • Ha ismered a Linux és Proxmox rendszereket, annak még pluszban nagyon-nagyon örülünk!
  • A pozícióhoz B kategóriához jogosítvány és vezetési tapasztalat szükséges, hiszen sokszor a feladatok elvégzésére az ügyfelek telephelyén kerül sor. Céges autót természetesen biztosítunk.
  • Ha neked nem is, de ismersz olyat, akinek ez egy kiváló lehetőség lenne, kérjük, oszd meg vele ezt a hirdetést, hogy megtalálhassuk egymást!

Amit kínálunk

Miért lesz jó neked nálunk?

  • Hálózati képzéseken vehetsz részt
  • Egy összetartó csapat tagja lehetsz, kollégáink folyamatosan támogatnak a fejlődésben
  • Prémium juttatásokra is számíthatsz az alapbéreden felül
  • Rendszeres cafeteria juttatásban részesülsz
  • Bejárási támogatást is kapsz

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!