Junior könyvelő / pénzügyi asszisztens munkakörbe kollégát keresünk Veszprémben

Szakirányú végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk veszprémi munkahelyre, akár azonnali kezdéssel.

Munkavégzés helye: Veszprém

Feladatok

  • számlák, bankkivonatok, pénztár kontírozása, könyvelése
  • egyeztetések
  • adatrögzítés programba
  • emailek küldése, egyeztetés ügyfelekkel
  •  KSH statisztikák benyújtás
  •  online hivatali ügyintézések

Elvárások

Várjuk pályázatát, ha Ön rendelkezik az alábbi jellemzőkkel:

  • érdeklődés a szakma iránt, fejlődni akarás
  • minimum középiskolai végzettség
  • önálló és csapatban való munkavégzésre való képesség
  • lojalitás, rugalmasság, nyitottság
  • gyors tanulási és munkavégzési készség
  • pontosság, precizitás

Előnyök

  • Szakirányú végzettség.

Amit kínálunk

  • stabil ügyfélkörünk van, akikkel évek óta dolgozunk
  • változatos feladatok, közvetlen kapcsolat az ügyfelekkel
  • fiatal csapat, jó hangulat
  • főállású, alkalmazotti munkaviszony

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!