Álláslehetőség Veszprémben pályázati referens munkakörben

Veszprémi Szakképzési Centrum pályázatot hirdet pályázati referens munkakör betöltésére.

Munkavégzés kezdete legkorábban: 2024.június 24.

A jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk a fizetési igény megjelölésével.

Feladatok

  • aktív közreműködés pályázati projektek (hazai, EU-s,) előkészítésében;
  • közreműködés pályázatok keretében pénzügyi beszámolók, jelentések készítésében, támogatások elszámolásának elkészítése;
  • pályázati pénzügyek nyomon követése;
  • pályázati dokumentáció (szerződések, számlák stb.) kezelése;
  • pályázathoz kapcsolódó beszerzések lebonyolítása;
  • kapcsolattartás projekt partnerekkel, ellenőrző szervekkel;
  • gazdasági vezető munkájának teljes körű támogatása;

Elvárások

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség;
  • minimum 2 év tapasztalat EU-s és hazai pályázatok előkészítésében és projektek megvalósításában;
  • magabiztos felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (Word, Outlook, Excel)

Előnyök

  • Előnyt jelent a pályázatkezelői informatikai rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • Laptop, mobiltelefon
  • Munkábajárás költségtérítése
  • Stabil hosszútávú munkavégzés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!