Értékesítési asszisztens állás Veszprémben hosszú távú munkalehetőséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
2018. 07. 12. 10:18

A 68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.
A több mint 29 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

VESZPRÉMI KÖZPONTUNKA

ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

KOLLÉGÁT KERESÜNK!

Feladataid:

• Vezető munkájának támogatása
• Adminisztratív feladatok ellátása
• Kimutatások, statisztikák készítése Excelben
• Kapcsolattartás a boltokkal, társosztályokkal telefonon és e-mailben

Elvárásaink:

• MS Office programok, kiemelten Excel magas szintű ismerete
• Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
• Kiváló együttműködési-, és problémamegoldó készség
• Gyorsaság, hatékonyság
• Nagyfokú munkabírás, terhelhetőség
• Önállóság, megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Cafetéria rendszerű extra juttatás
• Stabil cégháttér
• Fiatalos, dinamikus jó hangulatú csapat
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém