Kereskedelem, értékesítés

Veszprémben értékesítő-szakeladó állás versenyképes jövedelemmel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Bruttó 200000 - 250000 / Hónap
2018. 08. 13. 14:02

Dinamikusan terjeszkedő regionális kereskedelmi cégcsoport keres Értékesítő – szakeladó munkatársat veszprémi üzletébe (szerszám, színesfém, szerelési anyagok)

Feladatok:
• kiskereskedelmi értékesítés, vevők szakszerű kiszolgálása;
• felmerülő kérdések, reklamációk kezelése, a cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadás;
• ajánlatadások, megrendelések kezelése;
• a munkakörhöz tartozó adminisztráció, nyilvántartások vezetése és pénztárforgalom bonyolítása;
• vállalati ügyviteli rendszer kezelése;

Elvárások:
• középfokú kereskedelmi, bolti eladói végzettség;
• min. 1 év kereskedelemben szerzett tapasztalat,
• udvarias, ügyfélorientált hozzáállás,
• jó kommunikációs készség.

Előnyök:
• Hasonló szakterületen szerzett áruismeret;
• Rugalmasság, elkötelezettség

• Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség;

Amit kínálunk:
• stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség;
• szakmai fejlődési lehetőség;
• versenyképes jövedelem;
• egy műszakos munkarend;

  • magyar.bernadett@komfort.hu